
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46001180644
Каталожний номер
16-14 309 0283
Опис позиції
Підшипник маточини RENAULT CLIO I-II, TWINGO I, THALIA I 81- перед. міст (Вир-во MEYLE) 16-14 309 0283 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 16-14 309 0283 |
| Місце встановлення | Передній |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | 19, Express, Rapid, 11, Clio, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16-14 309 0283 |
| Вага | 0.46 кг. |
| Висота паковання | 50 мм |
| Довжина паковання | 70 мм |
| Код товару | 46001180644 |
- Ціна: 788,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

