
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46101112709
Каталожний номер
299.780
Опис позиції
Прокладка головка циліндра VAG 3,0 TDI цил. 1-3, отв.2, 1,63 мм (вир-во Elring) 299.780 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 299.780 |
| Виробник | ELRING |
| Товщина після затягування | 1.63 мм |
| Проекція поршня від | 0.92 мм |
| Проекція поршня до | 0.97 мм |
| Діаметр | 84 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Місце встановлення | Права |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A6, A8, A5, Cayenne, Q5, Q7, Panamera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 299.780 |
| Вага | 0.362 кг. |
| Висота паковання | 5 мм |
| Довжина паковання | 200 мм |
| Код товару | 46101112709 |
- Ціна: 1 792,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

