
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69131139316
Каталожний номер
87142
Опис позиції
Вентилятор салону CITROEN/MITSUBISHI/PEUGEOT (вир-во Nissens) 87142 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентилятор |
| Код запчастини | 87142 |
| Споживана потужність | 174 Вт |
| Напрямок обертання | Проти годинникової стрілки |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Форма з'єднувача | Прямокутний |
| Діаметр | 140 мм |
| Кількість контактів | 2 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ASX, Lancer, C-Crosser, Outlander, 4007, 4008 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 87142 |
| Вага | 1.6 кг. |
| Висота паковання | 200 мм |
| Довжина паковання | 220 мм |
| Код товару | 69131139316 |
- Ціна: 3 681,63 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

