
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69101362976
Каталожний номер
A120264
Опис позиції
Фільтр паливний MITSUBISHI L200 2.5 DI-D 06-15 (вир-во DENCKERMANN) A120264 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | A120264 |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 106 мм |
| Сумісність з моделлю | L200 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A120264 |
| Вага | 0.48 кг. |
| Висота паковання | 110 мм |
| Довжина паковання | 110 мм |
| Код товару | 69101362976 |
- Ціна: 415,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

