
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69001185271
Каталожний номер
CB0248R
Опис позиції
Опора кульова нижня R Mitsubishi Pajero 90- Pajero Sport 95-00 (вир-во CTR) CB0248R (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | CB0248R |
| Місце встановлення | Передня |
| Висота | 96 мм |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Кількість монтажних отворів | 4 |
| Сумісність з моделлю | L200, L400, Pajero, Pajero Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CB0248R |
| Вага | 1.495 кг. |
| Висота паковання | 85 мм |
| Довжина паковання | 175 мм |
| Код товару | 69001185271 |
- Ціна: 879,90 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

