
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
68291026288
Каталожний номер
TSB-AVR19
Опис позиції
Втулка стабілізатора TOYOTA AVENSIS 00-08 задн. міст (Вир-во FEBEST) TSB-AVR19 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febest |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | TSB-AVR19 |
| Місце встановлення | Задня |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TSB-AVR19 |
| Вага | 0.05 кг. |
| Висота паковання | 45 мм |
| Довжина паковання | 45 мм |
| Код товару | 68291026288 |
- Ціна: 226,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

