
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
66371158059
Каталожний номер
550386A
Опис позиції
Датчик температури повітря, що впустить (вир-во ERA) 550386A (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ERA |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 550386A |
| Сумісність з маркою | Citroen, Dacia, Renault, Peugeot, Opel, Nissan, Lancia, Smart, Fiat, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Thalia, 807, C8, Note, Duster, 306, 307, 106, Solenza, Jumpy, Xsara, Twingo, Evasion, Kangoo, C4, C5, Fluence, Partner, Espace, Logan/Stepway, Zeta, Laguna, 806, Expert, ZX, Lodgy, Primastar, 406, 407, Logan, Forfour, Fortwo, Trafic, 206, Wind, Master, C6, Clio, X-Class, Megane, Ulysse, Micra, Phedra, Xantia, XM, Almera, Movano, Safrane, Sandero, Scenic, Vivaro, Berlingo, Scudo, Dokker, Xsara Picasso, Kubistar, 605, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 550386A |
| Вага | 0.01 кг. |
| Висота паковання | 40 мм |
| Довжина паковання | 50 мм |
| Код товару | 66371158059 |
- Ціна: 454 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

