
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69001185250
Каталожний номер
CB0226
Опис позиції
Опора кул ниж Hyundai i10 Kia Soul (AM) 08-11 Pride (UB) 11- Morning/Picanto (TA) 11- (вир-во CTR) CB0226 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Код запчастини | CB0226 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Нижня |
| Зовнішній діаметр | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul, Rio, Picanto, i10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CB0226 |
| Вага | 0.354 кг. |
| Висота паковання | 90 мм |
| Довжина паковання | 90 мм |
| Код товару | 69001185250 |
- Ціна: 510,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

