
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
6900489714
Каталожний номер
GWBE-02A
Опис позиції
Насос водяний MERCEDES BENZ (вир-во GMB) GWBE-02A (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | GWBE-02A |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Pagode, T1, G-Class, Henschel, /8 (W114/W115), W111, W112, 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GWBE-02A |
| Вага | 1.726 кг. |
| Висота паковання | 100 мм |
| Довжина паковання | 110 мм |
| Код товару | 6900489714 |
- Ціна: 1 008 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

