
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46001179884
Каталожний номер
16-14 610 0000
Опис позиції
Сайлентблок важеля DACIA DOKKER, LODGY, LOGAN 04 - перед. міст низ (Вир-во MEYLE) 16-14 610 0000 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 16-14 610 0000 |
| Висота | 46 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Sandero, Dokker, Logan, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16-14 610 0000 |
| Вага | 0.156 кг. |
| Висота паковання | 30 мм |
| Довжина паковання | 50 мм |
| Код товару | 46001179884 |
- Ціна: 341,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

