
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46351360942
Каталожний номер
GK1414
Опис позиції
Колодки гальм (вир-во CTR) GK1414 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | GK1414 |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 17 мм |
| Довжина | 132.7 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Ceed, I30, Pro Ceed |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GK1414 |
| Вага | 1.624 кг. |
| Висота паковання | 60 мм |
| Довжина паковання | 150 мм |
| Код товару | 46351360942 |
- Ціна: 808,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

