
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
6900834214
Каталожний номер
550729A
Опис позиції
Датчик імпульсів OPEL (вир-во ERA) 550729A (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ERA |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 550729A |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, Corsa, Mokka, Vectra, Meriva, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 550729A |
| Вага | 0.039 кг. |
| Висота паковання | 50 мм |
| Довжина паковання | 35 мм |
| Код товару | 6900834214 |
- Ціна: 960,16 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

