
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46351339779
Каталожний номер
08.9584.11
Опис позиції
Диск гальмівний MB CLASSE E (W211) E200 E320 2002 - задн. (вир-во BREMBO) 08.9584.11 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 08.9584.11 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 66 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 10 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 08.9584.11 |
| Вага | 5.3 кг. |
| Висота паковання | 75 мм |
| Довжина паковання | 320 мм |
| Код товару | 46351339779 |
- Ціна: 1 845,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

