
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
18101293227
Каталожний номер
C23632/1
Опис позиції
Фільтр повітряний Industrie C23632/1 (MANN) C23632/1 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | C 23 632/1 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 360 мм |
| Внутрішній діаметр | 130 мм |
| Зовнішній діаметр | 227 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C23632/1 |
| Вага | 1 кг. |
| Висота паковання | 240 мм |
| Довжина паковання | 390 мм |
| Код товару | 18101293227 |
- Ціна: 3 454,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

