
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
6900213215
Каталожний номер
073.910
Опис позиції
Сальник колінчастого валу з фланцем BMW (вир-во Elring) 073.910 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 073.910 |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, 3, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 073.910 |
| Вага | 0.31 кг. |
| Висота паковання | 40 мм |
| Довжина паковання | 190 мм |
| Код товару | 6900213215 |
- Ціна: 2 282,34 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

