
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69111252
Каталожний номер
WF8018
Опис позиції
Фільтр палив. DAF, IVECO, VOLVO (TRUCK) WF8018/PM819 (вир-во WIX-FILTERS) WF8018 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | WF8018 |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Висота | 71.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 87 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Land Rover, Alfa Romeo, Volvo, Peugeot, Opel, Volkswagen, Audi, Suzuki, Fiat, Iveco, Ford, Seat, Mazda |
| Сумісність з моделлю | 10, Niva, Boxer, 2000 MK I, J5, Ducato, J9, Jetta, Visa, 11, Jumper, Orion, 2000 MKII, C25, Indica, C35, Passat, 131, Espace, Escort, 80, Indigo, Express, Horizon, Giulia, Fiesta, 19, 20, Lublin, Rapid, Trafic, 440, 242, Regata, Transporter, 21, Transit, Ritmo, 504, Golf, Master, Clio, 460, AR 8, 110/127, CX, J7, Argenta, Mondeo, Ronda, Indigo Marina, Samurai, 25, Super 5, 88/109, Scorpio, Vitara, Baleno, 132, Daily, Loadbeta, Ibiza, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WF8018 |
| Вага | 0.4 кг. |
| Висота паковання | 90 мм |
| Довжина паковання | 90 мм |
| Код товару | 69111252 |
- Ціна: 225,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

