
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69001239386
Каталожний номер
P 50 052
Опис позиції
Колодка гальм. диск. MB C-CLASS (W203, S203), CLS (C219), E-CLASS задн. (вир-во BREMBO) P 50 052 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | P 50 052 |
| Товщина | 17 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 57 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 140 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 142 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | P 50 052 |
| Вага | 1.3 кг. |
| Висота паковання | 90 мм |
| Довжина паковання | 170 мм |
| Код товару | 69001239386 |
- Ціна: 1 343,20 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

