
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
18101293277
Каталожний номер
P4002
Опис позиції
Фільтр паливний Deutz/Fahr/KHD P4002(MANN) P4002 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | P 4002 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 38 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | P4002 |
| Вага | 0.032 кг. |
| Висота паковання | 50 мм |
| Довжина паковання | 50 мм |
| Код товару | 18101293277 |
- Ціна: 448 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

