
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
6900489341
Каталожний номер
GT80010
Опис позиції
Ролик натяжний TOYOTA COROLLA (вир-во GMB) GT80010 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | GT80010 |
| Ширина | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Tercel, Corolla, Charmant, Celica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GT80010 |
| Вага | 0.25 кг. |
| Висота паковання | 42 мм |
| Довжина паковання | 70 мм |
| Код товару | 6900489341 |
- Ціна: 531,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

