
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46001267189
Каталожний номер
GV0471
Опис позиції
Втулка підвіски Toyota land cruiser prado 120, 150, lexus gx470, fj cruiser (вир-во CTR) GV0471 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | GV0471 |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | FJ Cruiser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GV0471 |
| Вага | 0.275 кг. |
| Висота паковання | 60 мм |
| Довжина паковання | 70 мм |
| Код товару | 46001267189 |
- Ціна: 370,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

