
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
6900224712
Каталожний номер
532 0516 10
Опис позиції
Натяжні ролики для легкових автомобілів (Вир-во INA) 532 0516 10 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 532 0516 10 |
| Діаметр | 65 мм |
| Ширина | 25.5 мм |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | 159 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 532 0516 10 |
| Вага | 0.1 кг. |
| Висота паковання | 40 мм |
| Довжина паковання | 60 мм |
| Код товару | 6900224712 |
- Ціна: 420,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

