
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
68001362215
Каталожний номер
ADA102251
Опис позиції
Фільтр повітряний Toyota, Lexus, Mitsubishi (вир-во Blue Print) ADA102251 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | ADA102251 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 243 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ADA102251 |
| Вага | 0.48 кг. |
| Висота паковання | 70 мм |
| Довжина паковання | 260 мм |
| Код товару | 68001362215 |
- Ціна: 567 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

