
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46351339798
Каталожний номер
08.A534.21
Опис позиції
Диск гальмівний TOYOTA AURIS 1.4-1.6 07- задн. (вир-во BREMBO) 08.A534.21 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 08.A534.21 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 30 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 9 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 08.A534.21 |
| Вага | 3.5 кг. |
| Висота паковання | 40 мм |
| Довжина паковання | 280 мм |
| Код товару | 46351339798 |
- Ціна: 1 669,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

