
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
6900224509
Каталожний номер
531 0853 10
Опис позиції
Ролик натяжний SUBARU (вир-во INA) 531 0853 10 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 531 0853 10 |
| Діаметр | 73 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, Legacy Outback, CR-V, Integra, Legacy, Accord, Outback, Civic, 400, HR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 531 0853 10 |
| Вага | 0.252 кг. |
| Висота паковання | 50 мм |
| Довжина паковання | 80 мм |
| Код товару | 6900224509 |
- Ціна: 977,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

