
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4410534983
Каталожний номер
007.030
Опис позиції
Сальник клапана IN/EX OPEL Z22SE 2,2 16V (вир-во Elring) 007.030 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 007.030 |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 25 мм |
| Висота | 16 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Saab, Fiat, Cadillac, Saturn, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Signum, Insignia, Malibu, Astra, GT, 9-3X, 159, Captiva, Zafira, Croma, Speedster, 9-3, 9-5, Vectra, Spider, HHR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 007.030 |
| Вага | 0.005 кг. |
| Висота паковання | 25 мм |
| Довжина паковання | 25 мм |
| Код товару | 4410534983 |
- Ціна: 96,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

