
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46101333541
Каталожний номер
354.524
Опис позиції
Прокладка головки блоку PORSCHE 4.8 Turbo 5-8 цил. MLS 10- (вир-во Elring) 354.524 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 354.524 |
| Виробник | ELRING |
| Місце встановлення | Ліва |
| Товщина | 0.62 мм |
| Товщина після затягування | 0.62 мм |
| Діаметр | 96.7 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Сумісність з моделлю | Panamera, Cayenne |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 354.524 |
| Вага | 0.08 кг. |
| Висота паковання | 5 мм |
| Довжина паковання | 500 мм |
| Код товару | 46101333541 |
- Ціна: 2 708,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

