
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
18101294402
Каталожний номер
E1867L
Опис позиції
Фільтр повітряний CLAAS, DEUTZ, INGERSOLL-RAND, MASSEY FERGUSON(Hengst) E1867L (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HENGST FILTER |
| Код запчастини | E1867L |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 223 мм |
| Внутрішній діаметр | 127 мм |
| Висота | 404 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E1867L |
| Вага | 1 кг. |
| Висота паковання | 250 мм |
| Довжина паковання | 450 мм |
| Код товару | 18101294402 |
- Ціна: 1 817,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

