
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69001186723
Каталожний номер
CL0294
Опис позиції
Стійка стаб задня вісь Hyundai Tucson/iX35 09- Kia Sportage 10-15 (вир-во CTR) CL0294 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | CL0294 |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Довжина | 140 мм |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, ix35 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0294 |
| Вага | 0.385 кг. |
| Висота паковання | 55 мм |
| Довжина паковання | 220 мм |
| Код товару | 69001186723 |
- Ціна: 448,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

