
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69001294757
Каталожний номер
ADV182341
Опис позиції
Фільтр паливний Audi, Seat, Skoda, VW (вир-во Blue Print) ADV182341 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | ADV182341 |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 198 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Superb, Toledo, A3, A4, Octavia, A6, New Beetle, Leon, Golf, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ADV182341 |
| Вага | 0.2 кг. |
| Висота паковання | 90 мм |
| Довжина паковання | 200 мм |
| Код товару | 69001294757 |
- Ціна: 768,01 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

