
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
5310114
Каталожний номер
531 0103 20
Опис позиції
Ролик натяжний AUDI (вир-во Ina) 531 0103 20 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 531 0103 20 |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Coupe, A4, A6, A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 531 0103 20 |
| Вага | 0.385 кг. |
| Висота паковання | 50 мм |
| Довжина паковання | 80 мм |
| Код товару | 5310114 |
- Ціна: 1 553,51 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

