
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
6910717
Каталожний номер
534 0065 10
Опис позиції
Натягувач ременя AUDI, SEAT, SKODA, WV (Вир-во Ina) 534 0065 10 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Натягувач |
| Код запчастини | 534 0065 10 |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Tiguan, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, Golf, Roomster, Altea, Cordoba, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 534 0065 10 |
| Вага | 0.63 кг. |
| Висота паковання | 80 мм |
| Довжина паковання | 110 мм |
| Код товару | 6910717 |
- Ціна: 1 791,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

