
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46001180244
Каталожний номер
714 615 0007
Опис позиції
Втулка стабілізатора FORD TRANSIT CONNECT 02-13 перед. міст (Вир-во MEYLE) 714 615 0007 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 714 615 0007 |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 714 615 0007 |
| Вага | 0.085 кг. |
| Висота паковання | 50 мм |
| Довжина паковання | 40 мм |
| Код товару | 46001180244 |
- Ціна: 351,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

