
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69001004892
Каталожний номер
SB7232
Опис позиції
Опора кульова MITSUBISHI GALANT 83-92,COLT/LANCER 84-91,SPACE WAGON 84-93 (вир-во 555 Японія) SB7232 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 555 |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | SB-7232 |
| Розмір конуса | 15 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Volkswagen, Toyota, Dodge, Smart, Fiat, Skoda, Ford, Renault, Proton, Peugeot, Opel, Lancia, Hyundai, Jeep, Mazda, Kia, Audi, Chery |
| Сумісність з моделлю | DS3, C-Crosser, Xsara, C2, Cordia, C3, Eclipse, Elantra, Compass, Persona 400, Impian, Caliber, ZX, Carisma, Cerato, Forfour, i10, Galant, Getz, Sapporo, Golf, i20, Grandeur, Genesis, Pajero Pinin, Pony, Space Wagon, Space Runner, Kaefer, Joice, 100, 480, Wira, Lancer, Lantra, 19, Magentis, Pajero Mini, Matrix, Megane, Pony / Excel, Gen 2, 306, Opirus, Outlander, Partner, Patriot, 323, Picanto, Punto, 4007, Persona 300, 440, Rio, 460, C-Zero, S40, S60, S70, I30, Xsara Picasso, Shuma, Sierra, Sigma, 626, I, Sonata, Space Star, Ion, 80, Satria, 850, Transit, Transporter, Accent, Colt, Tredia, Amulet, V40, V70, ASX, Veloster, Coupe, Avensis, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SB7232 |
| Вага | 0.3 кг. |
| Висота паковання | 80 мм |
| Довжина паковання | 60 мм |
| Код товару | 69001004892 |
- Ціна: 597,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

