
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46351339599
Каталожний номер
P 83 082
Опис позиції
Колодка гальм. диск. TOYOTA AURIS, RAV 4 передн. (вир-во BREMBO) P 83 082 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | P 83 082 |
| Ширина | 139 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 56 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Auris, RAV4, Trezia, Yaris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | P 83 082 |
| Вага | 1.496 кг. |
| Висота паковання | 85 мм |
| Довжина паковання | 150 мм |
| Код товару | 46351339599 |
- Ціна: 1 995,20 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

