
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
61131123490
Каталожний номер
707070
Опис позиції
Радіатор обігрівача HYUNDAI ELANTRA (HD) (06-) 1.6 CRDi (вир-во Nissens) 707070 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 707070 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 151 мм |
| Ширина ядра радіатора | 208 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 19 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Elantra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 707070 |
| Вага | 1.33 кг. |
| Висота паковання | 350 мм |
| Довжина паковання | 390 мм |
| Код товару | 61131123490 |
- Ціна: 1 933,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

