
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600783918
Каталожний номер
CLHO-59
Опис позиції
Стійка стаб передня вісь L Honda Fit/Jazz 04-08 (вир-во CTR) CLHO-59 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | CLHO-59 |
| Місце встановлення | Передній лівий |
| Висота | 46 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Довжина | 320 мм |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CLHO-59 |
| Вага | 0.2 кг. |
| Висота паковання | 50 мм |
| Довжина паковання | 80 мм |
| Код товару | 4600783918 |
- Ціна: 531,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

