
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
6900224490
Каталожний номер
531 0811 10
Опис позиції
Натяжні ролики для легкових автомобілів (вир-во INA) 531 0811 10 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 531 0811 10 |
| Діаметр | 60 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Wind, Clio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 531 0811 10 |
| Вага | 0.254 кг. |
| Висота паковання | 50 мм |
| Довжина паковання | 100 мм |
| Код товару | 6900224490 |
- Ціна: 1 384 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

