
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
69001144796
Каталожний номер
24.026.01
Опис позиції
Фільтр паливний NISSAN QASHQAI 1.5-2.0 DCI 07-, MURANO 2.5 DCI 10-(вир-во UFI) 24.026.01 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UFI |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 24.026.01 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Висота | 123 мм |
| Зовнішній діаметр | 93 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Murano, Qashqai, Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 24.026.01 |
| Вага | 0.48 кг. |
| Висота паковання | 130 мм |
| Довжина паковання | 110 мм |
| Код товару | 69001144796 |
- Ціна: 1 358,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

