
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46001180100
Каталожний номер
36-14 610 0010/HD
Опис позиції
Сайлентблок важеля NISSAN JUKE, X-TRAIL, RENAULT KOLEOS 07 перед. міст низ (Вир-во MEYLE) 36-14 610 0010/HD (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 36-14 610 0010/HD |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 53 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Juke, Qashqai, Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 36-14 610 0010/HD |
| Вага | 0.375 кг. |
| Висота паковання | 70 мм |
| Довжина паковання | 70 мм |
| Код товару | 46001180100 |
- Ціна: 713,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

