
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
6913559294
Каталожний номер
71765
Опис позиції
Радіатор обігрівача FD FIESTA5/FUSION 02- (вир-во Nissens) 71765 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 71765 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 195 мм |
| Ширина ядра радіатора | 147 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 18 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71765 |
| Вага | 1.05 кг. |
| Висота паковання | 270 мм |
| Довжина паковання | 440 мм |
| Код товару | 6913559294 |
- Ціна: 2 354,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

