
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4610150002
Каталожний номер
01019154B
Опис позиції
Сальник маточини диференціала MB B1BASFDRW 45X65X11 ACM (вир-во Corteco) 01019154B (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 01019154B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Висота | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, /8 (W114/W115), 124, SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.037 |
| Висота паковання (мм) | 5 |
| Довжина паковання (мм) | 70 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4610150002 |
| Ширина паковання (мм) | 70 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
- Ціна: 368,20 ₴

