
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
6900375086
Каталожний номер
01019478B
Опис позиції
Сальник диференціалу (вир-во Corteco) 01019478B (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 01019478B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 13 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | G-Class, T1/TN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.1 |
| Висота паковання (мм) | 20 |
| Довжина паковання (мм) | 100 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900375086 |
| Ширина паковання (мм) | 100 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
- Ціна: 471,80 ₴

