
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46101034155
Каталожний номер
01019847B
Опис позиції
Сальник кермового механізму BASLX7 20,0X 42,5X 7,0 NEM (вир-во Corteco) 01019847B (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 01019847B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 42.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.02 |
| Висота паковання (мм) | 10 |
| Довжина паковання (мм) | 55 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46101034155 |
| Ширина паковання (мм) | 55 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
- Ціна: 131,60 ₴

