
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4610150007
Каталожний номер
01020045B
Опис позиції
Сальник АКПП MB 43X58X7 (вир-во Corteco) 01020045B (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 01020045B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Audi, Maybach, Honda |
| Сумісність з моделлю | CLS, 100, C-Class, 124, Sprinter, SL, T1, R-Class, CLC-Class, SLR, A-Class, G-Class, Integra, Accord, Civic, S2000, S-Class, Odyssey, Viano, CR-V, FR-V, Vito, B-Class, /8 (W114/W115) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.03 |
| Висота паковання (мм) | 13 |
| Довжина паковання (мм) | 72 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4610150007 |
| Ширина паковання (мм) | 75 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
- Ціна: 364,70 ₴

