
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
6900375112
Каталожний номер
01020317B
Опис позиції
Сальник півосі / маточини BMW 44X67X10 ACM B1BASLDRWX2 (вир-во Corteco) 01020317B (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 01020317B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 44 мм |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, 3, 7-Series, 6, Z1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.02 |
| Висота паковання (мм) | 10 |
| Довжина паковання (мм) | 80 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900375112 |
| Ширина паковання (мм) | 80 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
- Ціна: 410,90 ₴

