
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4600691088
Каталожний номер
01022
Опис позиції
Втулка балки BMW 3(E36, E46), X3(E83) 90-11 зад. міст (Вир-во FEBI) 01022 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 01022 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 57 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задня права |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.08 |
| Висота паковання (мм) | 58 |
| Довжина паковання (мм) | 33 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4600691088 |
| Ширина паковання (мм) | 33 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
- Ціна: 287 ₴

