
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4610608219
Каталожний номер
01025509B
Опис позиції
Сальник рульового MB BAB2LSL1.5 21X33X8 NBR 01025509B (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 01025509B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 33 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | G-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.009 |
| Висота паковання (мм) | 8 |
| Довжина паковання (мм) | 30 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4610608219 |
| Ширина паковання (мм) | 30 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
- Ціна: 155,40 ₴

