
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
6900375143
Каталожний номер
01025607B
Опис позиції
Сальник, коробка передач VAG 34X52X7 ACM BAX7 (вир-во Corteco) 01025607B (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 01025607B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Cordoba, Polo, Toledo, Corrado, A3, Octavia, New Beetle, Leon, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.02 |
| Висота паковання (мм) | 15 |
| Довжина паковання (мм) | 55 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900375143 |
| Ширина паковання (мм) | 55 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
- Ціна: 333,90 ₴

