
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
6900375146
Каталожний номер
01025620B
Опис позиції
Сальник диференціала 44X67X10/15.5 ACM B1BASLSFDRW (вир-во Corteco) 01025620B (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 01025620B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 44 мм |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Volvo, BMW, Mini, Ford |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, X6, XC60, XC70, 3, 7-Series, V90, Freelander, Range Rover, Range Rover Sport, Range Rover Evoque, S-Max, V40, S60, V70, Mondeo, S80, 6, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.045 |
| Висота паковання (мм) | 20 |
| Довжина паковання (мм) | 90 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900375146 |
| Ширина паковання (мм) | 100 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
- Ціна: 374,50 ₴

