
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
6900375167
Каталожний номер
01026325B
Опис позиції
Сальник диференціалу провідного мосту, маточини колеса (вир-во Corteco) 01026325B (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 01026325B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 73 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, G-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.037 |
| Висота паковання (мм) | 10 |
| Довжина паковання (мм) | 100 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900375167 |
| Ширина паковання (мм) | 100 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
- Ціна: 443,80 ₴

